MF-RM055/240-2
DigiKey raktári szám
118-MF-RM055/240-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-RM055/240-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-RM055/240-2
Leírás
PTC RESET FUSE 240V 550MA RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 240V (265V max.) 550 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-RM055/240-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
450 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.45 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Méretek
0,551" H. x 0,161" Sz. (14,00mm x 4,10mm)
Max. feszültség
240V (265V max.)
Max. magasság (beültetve)
0,882" (22,40mm)
Max. tartóáram (Ih)
550 mA
Kivezetések közötti távolság
0,114" (2,90mm)
Kioldási áram (It)
1.25 A
Max. áram
7 A