MF-RM055/240-2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MF-RM055/240-2 |
Leírás | PTC RESET FUSE 240V 550MA RADIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 240V (265V max.) 550 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MF-RM055/240-2 modellek |
Kategória | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 450 mOhms |
Gyártó Bourns Inc. | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 1.45 Ohms |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -20°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Rögzítés módja Furatszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás Radiális, tárcsa |
Típus Polimer formájú | Méretek 0,551" H. x 0,161" Sz. (14,00mm x 4,10mm) |
Max. feszültség 240V (265V max.) | Max. magasság (beültetve) 0,882" (22,40mm) |
Max. tartóáram (Ih) 550 mA | Kivezetések közötti távolság 0,114" (2,90mm) |
Kioldási áram (It) 1.25 A | Tanúsítvány cURus, TUV |
Max. áram 7 A | Alap típusszám |