MF-RM033/240-2
DigiKey raktári szám
118-MF-RM033/240-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-RM033/240-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-RM033/240-2
Leírás
PTC RESET FUSE 240V 330MA RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 240V (265V max.) 330 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
770 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
2.6 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Méretek
0,449" H. x 0,150" Sz. (11,40mm x 3,80mm)
Max. feszültség
240V (265V max.)
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
330 mA
Kivezetések közötti távolság
0,114" (2,90mm)
Kioldási áram (It)
740 mA
Max. áram
4.5 A