MF-RM025/240-2
DigiKey raktári szám
118-MF-RM025/240-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-RM025/240-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-RM025/240-2
Leírás
PTC RESET FUSE 240V 250MA RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 240V (265V max.) 250 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1.3 Ohms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
3.8 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Méretek
0,394" H. x 0,150" Sz. (10,00mm x 3,80mm)
Max. feszültség
240V (265V max.)
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
250 mA
Kivezetések közötti távolság
0,114" (2,90mm)
Kioldási áram (It)
560 mA
Max. áram
3.5 A