MF-RM016/240-2
DigiKey raktári szám
118-MF-RM016/240-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-RM016/240-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-RM016/240-2
Leírás
PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 240V (265V max.) 160 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-RM016/240-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
2.5 Ohms
Gyártó
Bourns Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
7.8 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Típus
Polimer formájú
Méretek
0,390" átmérő x 0,150" V. (9,90mm x 3,80mm)
Max. feszültség
240V (265V max.)
Max. magasság (beültetve)
0,543" (13,80mm)
Max. tartóáram (Ih)
160 mA
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Kioldási áram (It)
370 mA
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
2 A