MF-RM016/240-2
DigiKey raktári szám
118-MF-RM016/240-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-RM016/240-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-RM016/240-2
Leírás
PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 240V (265V max.) 160 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-RM016/240-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
2.5 Ohms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
7.8 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Méretek
0,390" átmérő x 0,150" V. (9,90mm x 3,80mm)
Max. feszültség
240V (265V max.)
Max. magasság (beültetve)
0,543" (13,80mm)
Max. tartóáram (Ih)
160 mA
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Kioldási áram (It)
370 mA
Max. áram
2 A