MF-RM012/240-2
DigiKey raktári szám
118-MF-RM012/240-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-RM012/240-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-RM012/240-2
Leírás
PTC RESET FUSE 240V 120MA RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 240V (265V max.) 120 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
3 Ohms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
12 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Méretek
0,327" átmérő x 0,150" V. (8,30mm x 3,80mm)
Max. feszültség
240V (265V max.)
Max. magasság (beültetve)
0,508" (12,90mm)
Max. tartóáram (Ih)
120 mA
Kivezetések közötti távolság
0,114" (2,90mm)
Kioldási áram (It)
300 mA
Max. áram
1.2 A