MF-PSML200/12-2
DigiKey raktári szám
MF-PSML200/12-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-PSML200/12-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-PSML200/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-PSML200/12-2
Leírás
PTC RESET FUSE 12V 2A 0805
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 12V 2 A Ih Felületszerelt 0805 (2012 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-PSML200/12-2 modellek
Kategória
Kioldási idő
2 s
Gyártó
Bourns Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
5 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
50 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
0805 (2012 metrikus), konkáv
Max. feszültség
12V
Méretek
0,085" H. x 0,053" Sz. (2,15mm x 1,35mm)
Max. tartóáram (Ih)
2 A
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)
Kioldási áram (It)
4 A
Tanúsítvány
cUL, cURus, TUV
Max. áram
50 A