MF-NSMF175-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF175-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF175-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF175-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF175-2
Leírás
1206 POLYMER PTC 1.75A/6V
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 1.75 A Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
85 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
6V
Max. tartóáram (Ih)
1.75 A
Méretek
0,128" H. x 0,063" Sz. (3,25mm x 1,60mm)
Kioldási áram (It)
3.5 A
Vastagság (max.)
0,063" (1,60mm)
Max. áram
100 A