MF-NSMF110/6X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF110/6X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF110/6X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF110/6X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF110/6X-2
Leírás
FUSE RESET PPTC 1206 1.1A/6V
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 1.1 A Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
60 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
240 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
6V
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.1 A
Vastagság (max.)
0,043" (1,10mm)
Kioldási áram (It)
2.2 A
Max. áram
100 A