MF-NSMF110/6X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF110/6X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF110/6X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF110/6X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF110/6X-2
Leírás
FUSE RESET PPTC 1206 1.1A/6V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 1.1 A Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Gyártó
Bourns Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
60 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
240 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
6V
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.1 A
Vastagság (max.)
0,043" (1,10mm)
Kioldási áram (It)
2.2 A
Tanúsítvány
cUL, cURus, TUV
Max. áram
100 A