MF-NSMF075/8X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF075/8X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF075/8X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF075/8X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF075/8X-2
Leírás
FUSE RESET PPTC 1206 0.75A/8V
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 8V 750 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
90 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
350 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
8V
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Vastagság (max.)
0,047" (1,20mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Max. áram
100 A