MF-NSMF050/16X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF050/16X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF050/16X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF050/16X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF050/16X-2
Leírás
FUSE RESET PPTC 1206 0.50A/16V
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 500 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
150 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
750 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
16V
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Tanúsítvány
cUL, cURus, TUV
Max. áram
100 A