MF-NSMF025X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF025X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF025X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF025X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF025X-2
Leírás
PTC RESETTABLE 0.25A 16V SMD 120
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 250 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
450 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
2.3 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
16V
Max. tartóáram (Ih)
250 mA
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Kioldási áram (It)
500 mA
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Max. áram
20 A