MF-NSMF025/24X-2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MF-NSMF025/24X-2 |
Leírás | FUSE RESET PPTC 1206 0.25A/24V |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 250 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kioldási idő 50 ms |
Gyártó Bourns Inc. | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 450 mOhms |
Sorozat | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 2.3 Ohms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Polimer formájú | Tokozás 1206 (3216 metrikus), konkáv |
Max. feszültség 24V | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Max. tartóáram (Ih) 250 mA | Vastagság (max.) 0,033" (0,85mm) |
Kioldási áram (It) 500 mA | Tanúsítvány cUL, cURus, TUV |
Max. áram 80 A |