MF-NSMF016/48X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF016/48X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF016/48X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF016/48X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF016/48X-2
Leírás
FUSE RESET PPTC 1206 0.16A/30V
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 48V 120 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
200 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
700 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
5 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
48V
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
120 mA
Vastagság (max.)
0,043" (1,10mm)
Kioldási áram (It)
290 mA
Tanúsítvány
cUL, cURus, TUV
Max. áram
10 A