MF-NSMF012/48X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF012/48X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF012/48X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF012/48X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF012/48X-2
Leírás
FUSE RESET PPTC 1206 0.12A/48V
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 48V 120 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
200 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1 Ohms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
6.5 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
48V
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
120 mA
Vastagság (max.)
0,043" (1,10mm)
Kioldási áram (It)
290 mA
Tanúsítvány
cUL, cURus, TUV
Max. áram
10 A