MF-NSMF005/30X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF005/30X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF005/30X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF005/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF005/30X-2
Leírás
FUSE RESET PPTC 1206 0.05A/30V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 50 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
1.5 s
Gyártó
Bourns Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
2.8 Ohms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
20 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
30V
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
50 mA
Vastagság (max.)
0,043" (1,10mm)
Kioldási áram (It)
150 mA
Tanúsítvány
cUL, cURus, TUV
Max. áram
40 A