MF-NSHT020KX-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSHT020KX-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSHT020KX-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSHT020KX-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSHT020KX-2
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 200 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Gyártó
Bourns Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
600 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
5 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Polimer formájú
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
30V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. tartóáram (Ih)
200 mA
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Kioldási áram (It)
1 A
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. áram
20 A
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)