MF-MSMF110/16-2
DigiKey raktári szám
MF-MSMF110/16-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-MSMF110/16-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-MSMF110/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-MSMF110/16-2
Leírás
PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 1.1 A Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
EDA / CAD modellek
MF-MSMF110/16-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
210 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Max. feszültség
16V
Max. tartóáram (Ih)
1.1 A
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Kioldási áram (It)
2.2 A
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Max. áram
100 A