MF-ASML050/6-2
DigiKey raktári szám
MF-ASML050/6-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-ASML050/6-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-ASML050/6-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-ASML050/6-2
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 500 mA Ih Felületszerelt 0402 (1005 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-ASML050/6-2 modellek
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Gyártó
Bourns Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
500 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
500 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
0402 (1005 metrikus), konkáv
Max. feszültség
6V
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Tanúsítvány
cUL, cURus, TUV
Max. áram
50 A