MF-ASML020/6-2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MF-ASML020/6-2 |
Leírás | PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402 |
Gyártói standard átfutási idő | 35 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 200 mA Ih Felületszerelt 0402 (1005 metrikus), konkáv |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MF-ASML020/6-2 modellek |
Kategória | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 100 mOhms |
Gyártó Bourns Inc. | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 1.6 Ohms |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Aktív | Minősítés AEC-Q200 |
Típus Polimer formájú | Rögzítés módja Felületszerelt |
Max. feszültség 6V | Tokozás 0402 (1005 metrikus), konkáv |
Max. tartóáram (Ih) 200 mA | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Kioldási áram (It) 500 mA | Vastagság (max.) 0,024" (0,60mm) |
Max. áram 50 A | Tanúsítvány cURus, TUV |