GMOV-20D251K
DigiKey raktári szám
GMOV-20D251K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMOV-20D251K
Leírás
VARISTOR 10KA DISC 20MM
Gyártói standard átfutási idő
34 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 20mm
Kategória
Lökőáram
10 kA
Gyártó
Bourns Inc.
Energia
275J
Sorozat
Áramkörök száma
1
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
4 pF @ 1 MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. AC feszültség
250 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. DC feszültség
320 V
Tokozás
Tárcsa 20mm