CW252016-R18G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Murata Electronics
Raktáron: 2 426
Adatlap
180 nH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 500 mA 770mohm max. 1008 (2520 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CW252016-R18G
DigiKey raktári szám
CW252016-R18G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CW252016-R18G
Leírás
FIXED IND 180NH 500MA 770 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CW252016-R18G modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
770mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
45 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
750MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
25 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±2%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)