CVH252009-3R3M
DigiKey raktári szám
CVH252009-3R3MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CVH252009-3R3MCT-ND - Vágott szalag (CT)
CVH252009-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CVH252009-3R3M
Leírás
FIXED IND 3.3UH 1.2A 100 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt többrétegű Induktor 1.2 A 100mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CVH252009-3R3M modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
100mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
30MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
1 MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
többrétegű
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Mag anyaga
Gyártói tokozás
1008 (2520 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)