CVH252009-1R5M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CVH252009-1R5M |
Leírás | FIXED IND 1.5UH 1.5A 70 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 25 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1.5 µH árnyékolt többrétegű Induktor 1.5 A 70mohm max. 1008 (2520 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CVH252009-1R5M modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 70mohm max. |
Gyrt. | Saját rezonanciafrekvencia 50MHz |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus többrétegű | Tokozás 1008 (2520 metrikus) |
Mag anyaga | Gyártói tokozás 1008 (2520 metrikus) |
Induktivitás | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,039" (1,00mm) |