CRT1206-BY-2211ELF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
2.21 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) áramérzékelés Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRT1206-BY-2211ELF
DigiKey raktári szám
CRT1206-BY-2211ELF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRT1206-BY-2211ELF
Leírás
RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CRT1206-BY-2211ELF modellek
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,120" H. x 0,061" Sz. (3,05mm x 1,55mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)