CRT0805-BY-5112ELF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Susumu
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Dale Thin Film
51.1 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) áramérzékelés Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRT0805-BY-5112ELF
DigiKey raktári szám
CRT0805-BY-5112ELF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRT0805-BY-5112ELF
Leírás
RES SMD 51.1KOHM 0.1% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRT0805-BY-5112ELF modellek
Kategória
Tulajdonságok
áramérzékelés
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)