CRM2512-JX-R050ELF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CRM2512-JX-R050ELF |
Leírás | RES 0.05 OHM 5% 2W 2512 |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 50 mOhms ±5% 2W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) áramérzékelés Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CRM2512-JX-R050ELF modellek |
Kategória | Tulajdonságok áramérzékelés |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±100ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 2512 (6332 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,248" H. x 0,122" Sz. (6,30mm x 3,10mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,031" (0,80mm) |