CR1206-JW-300ELF
DigiKey raktári szám
118-CR1206-JW-300ELFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-CR1206-JW-300ELFCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-CR1206-JW-300ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CR1206-JW-300ELF
Leírás
RES SMD 30 OHM 5% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CR1206-JW-300ELF modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)