CR0805-FX-1583ELF
DigiKey raktári szám
118-CR0805-FX-1583ELFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-CR0805-FX-1583ELFCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-CR0805-FX-1583ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CR0805-FX-1583ELF
Leírás
RES SMD 158K OHM 1% 1/8W 0805
Részletes leírás
158 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CR0805-FX-1583ELF modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)