CR0805-FX-1583ELF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CR0805-FX-1583ELF |
Leírás | RES SMD 158K OHM 1% 1/8W 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 158 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) nedvességálló Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CR0805-FX-1583ELF modellek |
Kategória | Tulajdonságok nedvességálló |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±100ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,024" (0,60mm) |