CR0603-FX-4533ELF
DigiKey raktári szám
118-CR0603-FX-4533ELFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-CR0603-FX-4533ELFCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-CR0603-FX-4533ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CR0603-FX-4533ELF
Leírás
RES SMD 453K OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
453 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CR0603-FX-4533ELF modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)