CR0402-FX-2001GLF
DigiKey raktári szám
CR0402-FX-2001GLFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CR0402-FX-2001GLFCT-ND - Vágott szalag (CT)
CR0402-FX-2001GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CR0402-FX-2001GLF
Leírás
RES SMD 2K OHM 1% 1/16W 0402
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) Vastag réteg
EDA / CAD modellek
CR0402-FX-2001GLF modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)