CMF-RL35-0
DigiKey raktári szám
CMF-RL35-0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF-RL35-0
Leírás
PTC RESET FUSE 220V 75MA RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kerámia PTC regenerálódó biztosíték 230V (600V max.) 80 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMF-RL35-0 modellek
Kategória
Kioldási idő
150 ms
Gyártó
Bourns Inc.
Ellenállás 25°C-on (tip.)
35 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tokozás
Radiális, tárcsa
Típus
kerámia
Méretek
0,386" H. x 0,197" Sz. (9,80mm x 5,00mm)
Max. feszültség
230V (600V max.)
Max. magasság (beültetve)
0,532" (13,50mm)
Max. tartóáram (Ih)
80 mA
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Kioldási áram (It)
220 mA
Tanúsítvány
UR
Max. áram
3 A