CG0402MLA-5.5MG
DigiKey raktári szám
CG0402MLA-5.5MGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CG0402MLA-5.5MGCT-ND - Vágott szalag (CT)
CG0402MLA-5.5MGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CG0402MLA-5.5MG
Leírás
VARISTOR 13V 20A 0402
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
13 V 20 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CG0402MLA-5.5MG modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
18 V
Gyártó
Bourns Inc.
Lökőáram
20 A
Sorozat
Energia
0,05J
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
270 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
4 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
5.5 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
8 V
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
13 V