CG0402MLA-18KG
DigiKey raktári szám
118-CG0402MLA-18KGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-CG0402MLA-18KGCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-CG0402MLA-18KGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CG0402MLA-18KG
Leírás
VARISTOR 28V 20A 0402
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
28 V 20 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CG0402MLA-18KG modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
33 V
Gyártó
Bourns Inc.
Lökőáram
20 A
Sorozat
Energia
0,05J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
85 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
14 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
18 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
23 V
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
28 V