CDSOT23-T12
DigiKey raktári szám
118-CDSOT23-T12TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-CDSOT23-T12CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-CDSOT23-T12DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSOT23-T12
Leírás
TVS DIODE 12VWM 25.9VC SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25,9V bilincs 21A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDSOT23-T12 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
500W
Gyrt.
Hálózatvédelem
Igen
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
150pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
25,9V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
21A (8/20µs)