CDSOD323-T12C-DSLQ
DigiKey raktári szám
CDSOD323-T12C-DSLQTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDSOD323-T12C-DSLQCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDSOD323-T12C-DSLQDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSOD323-T12C-DSLQ
Leírás
TVS DIODE 12VWM 28.3VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
28,3V (tipikus) bilincs 11A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Kategória
Hálózatvédelem
No
Gyrt.
Felhasználás
telekommunikáció
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
3pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Tokozás
SC-76, SOD-323
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
28,3V (tipikus)
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11A (8/20µs)
Alap típusszám
Teljesítmény elosztás
350W