CDSOD323-T12
DigiKey raktári szám
CDSOD323-T12TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDSOD323-T12CT-ND - Vágott szalag (CT)
CDSOD323-T12DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSOD323-T12
Leírás
TVS DIODE 12VWM 28.3VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
28,3V (tipikus) bilincs 11A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDSOD323-T12 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
350W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
3pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
SC-76, SOD-323
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
28,3V (tipikus)
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11A (8/20µs)