5.0SMDJ14A-Q
DigiKey raktári szám
118-5.0SMDJ14A-QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-5.0SMDJ14A-QCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-5.0SMDJ14A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
5.0SMDJ14A-Q
Leírás
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
23,2V bilincs 216A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
5.0SMDJ14A-Q modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
216A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
14V
Átütési feszültség (min.)
15,6V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
23,2V