4610X-101-222LF
DigiKey raktári szám
4610X-1-222LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4610X-101-222LF
Leírás
RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,2k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 9 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 10-SIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
4610X-101-222LF modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Gyártó
Bourns Inc.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
10-SIP
Áramkör típusa
Busz
Gyártói tokozás
10-SIP
Ellenállás (Ohm)
2,2k
Méretek
0,998" H. x 0,098" Sz. (25,35mm x 2,49mm)
Tűrés
±2%
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)