4609X-101-333LF
DigiKey raktári szám
4609X-101-333LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4609X-101-333LF
Leírás
RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SIP
Részletes leírás
33k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 8 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 9-SIP
EDA / CAD modellek
4609X-101-333LF modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
9-SIP
Áramkör típusa
Busz
Gyártói tokozás
9-SIP
Ellenállás (Ohm)
33k
Méretek
0,898" H. x 0,098" Sz. (22,81mm x 2,49mm)
Tűrés
±2%
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)