4608X-102-151LF
DigiKey raktári szám
4608X-2-151LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4608X-102-151LF
Leírás
RES ARRAY 4 RES 150 OHM 8SIP
Részletes leírás
150 Ohm ±2% 300mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 8-SIP
EDA / CAD modellek
4608X-102-151LF modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
300mW
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
8-SIP
Áramkör típusa
izolált
Gyártói tokozás
8-SIP
Ellenállás (Ohm)
150
Méretek
0,798" H. x 0,098" Sz. (20,27mm x 2,49mm)
Tűrés
±2%
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)