4606X-101-331LF
DigiKey raktári szám
4606X-1-331LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4606X-101-331LF
Leírás
RES ARRAY 5 RES 330 OHM 6SIP
Részletes leírás
330 Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 5 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 6-SIP
EDA / CAD modellek
4606X-101-331LF modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
6-SIP
Áramkör típusa
Busz
Gyártói tokozás
6-SIP
Ellenállás (Ohm)
330
Méretek
0,598" H. x 0,098" Sz. (15,19mm x 2,49mm)
Tűrés
±2%
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)