4309R-101-102LF
DigiKey raktári szám
4309R-101-102LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4309R-101-102LF
Leírás
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SIP
Részletes leírás
1k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 8 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 9-SIP
EDA / CAD modellek
4309R-101-102LF modellek
Kategória
Érintkezők száma
9
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Áramkör típusa
Busz
Tokozás
9-SIP
Ellenállás (Ohm)
1k
Gyártói tokozás
9-SIP
Tűrés
±2%
Méretek
0,884" H. x 0,085" Sz. (22,45mm x 2,16mm)
Ellenállások száma
8
Max. magasság (beültetve)
0,195" (4,95mm)
Resistor-Ratio-Drift
50ppm/°C