4308R-102-103LF
DigiKey raktári szám
4308R-2-103LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4308R-102-103LF
Leírás
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP
Részletes leírás
10k Ohm ±2% 300mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 8-SIP
EDA / CAD modellek
4308R-102-103LF modellek
Kategória
Érintkezők száma
8
Teljesítményveszteség elemenként
300mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Áramkör típusa
izolált
Tokozás
8-SIP
Ellenállás (Ohm)
10k
Gyártói tokozás
8-SIP
Tűrés
±2%
Méretek
0,784" H. x 0,085" Sz. (19,91mm x 2,16mm)
Ellenállások száma
4
Max. magasság (beültetve)
0,195" (4,95mm)
Resistor-Ratio-Drift
50ppm/°C