4306R-101-102LF
DigiKey raktári szám
4306R-1-102LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4306R-101-102LF
Leírás
RES ARRAY 5 RES 1K OHM 6SIP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 5 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 6-SIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
4306R-101-102LF modellek
Kategória
Érintkezők száma
6
Gyártó
Bourns Inc.
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Áramkör típusa
Busz
Tokozás
6-SIP
Ellenállás (Ohm)
1k
Gyártói tokozás
6-SIP
Tűrés
±2%
Méretek
0,584" H. x 0,085" Sz. (14,83mm x 2,16mm)
Ellenállások száma
5
Max. magasság (beültetve)
0,195" (4,95mm)
Resistor-Ratio-Drift
50ppm/°C