4116R-1-331LF
DigiKey raktári szám
4116R-1-331LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4116R-1-331LF
Leírás
RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16DIP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 Ohm ±2% 250mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 8 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 16-DIP (0,300", 7,62mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
4116R-1-331LF modellek
Kategória
Érintkezők száma
16
Gyártó
Bourns Inc.
Teljesítményveszteség elemenként
250mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Áramkör típusa
izolált
Tokozás
16-DIP (0,300", 7,62mm)
Ellenállás (Ohm)
330
Gyártói tokozás
16-DIP
Tűrés
±2%
Méretek
0,865" H. x 0,300" Sz. (21,97mm x 7,62mm)
Ellenállások száma
8
Max. magasság (beültetve)
0,185" (4,69mm)
Resistor-Ratio-Drift
50ppm/°C