3386P-1-104LF
DigiKey raktári szám
3386P-104LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3386P-1-104LF
Leírás
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3386P-1-104LF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
100 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyzet - 0.375" x 0.375" előlap (9.53mm x 9.53mm)
Tűrés
±10%